Jubileumtoernooi 30 mei 2015

Voor het toernooi van zaterdag 30 mei hebben zich 130 (oud)-leden ingeschreven variërend in de leeftijd van 8 tot 75 jaar.

We hebben de deelnemers opgeknipt in drie categorieën:
A: tot 16 jaar
B: van 16 tot 40 jaar
C: 40+

Inmiddels hebben alle deelnemers persoonlijk bericht ontvangen, via de mail, wanneer zij omgekleed aanwezig moeten zijn. De teamindelingen houden we tot zaterdagochtend geheim. Maar ga er van uit dat alles zeer gemengd is. Vijftig jaar is nou eenmaal een lange tijd.
Voor wie er naar deze matadoren wil komen kijken; de tribune is ruim, dus genoeg plek voor veel enthousiaste toeschouwers. Leden, oud-leden en andere belangstellenden.

  • Om 10.45 uur wordt er begonnen door de jongste basketballers.
  • Vanaf 11.00 stroomt de middengroep in, een deel pas om 11.45 uur.
  • Om 13.00 uur begint de finale van de 3-puntwedstrijd.
  • Vanaf 13.45 uur zullen de oudste basketballers aantreden.
  • Uiterlijk 16.15 uur zijn de wedstrijden afgelopen.

Deelnemers A

Axl van Limburg Stirum
Bram de Boer
Dana op het Veld
Dania Doets
David Costa
Eva Hadderingh
Jara Groothuizen
Jeroen Kamphuis
Jorn van Kaam
Judith Bentvelzen
Kas Geukens
Kevin David
Kiki Geukens
Laurens Aretz
Luca Costa
Luuk van Keulen
Maaren Schardam
Maud Huijbens
Merel Sonderman
Sam van Zalingen
Sanne van der Vlist
Sara Westbroek
Sietske Ronner
Sven Hadderingh
Thomas van der Vlist
Toba Klarenbeek

Deelnemers B

B | start 11.00u - eind 16.00u
Amber Terlouw
Arthur Zimberlin
Artur de Vries
Berend Kam
Bram Duurland
Brian de Jong
Carlos Hoogenboom
Cris da Costa
Dewi Wienke
Dynthe Faes
Esther Hoeboer
Femke Jansen
Iris Gravemaker
Jeffrey Westhof
Jeroen Vermeer
Jespar Wolfswinkel
Jonas Rothmund
Jonatan van Dijk
Joost Kamphuis
Joost de Klein
Koen Peters
Maan Hermsen
Marc van Loon
Martijn Reijersen
Martijn van Henten
Mieke Janssen
Milou van Beers
Moreno Jourdain
Morten Bannenberg
Nils Veldkamp
Nora Aerts
Paul Zagt
Pelle Schardam
Rinaldo van der Wurf
Rolf de Klein
Roy Luza
Ruben Bevelander
Terence Versluis
Tieme Schardam
Wendy Segaar

B | start 11.45u - eind 16.00u
Boyke-Brett Groeneveld
Douwe Driehuis
Hidde van der Ploeg
Ivar Nycolaas
Jaldert Albertsma
Jochem Franken
Joery Ueffing
June Groothuizen
Jurrian Bevelander
Luc Knoester
Matthias Runs
Melanie Bijland
Melanie Snoek
Merel van Loon
Mitch van Oosterom
Samantha van Galen
Thomas de Groot
Thomas van Zalingen

Deelnemers C

Arnoud van der Wurf
Bianca Smithuis-Wildschut
Camillus op het Veld
Edward Swier
Erik Latjes
Erik van Buuren
Fokko Bosker
Frans Krijnen
Fred Bijland
Fred Meijer
Gert Pijl
Hans Aerts
Heidi Rademaker
Henk Laman
Jaap Hadderingh
Jacob Doets
Jan Zonjee
Jeanette Hadderingh
Jeroen Meijnen
Jeroen van den Berg
Jola Tomasowa
Jonathan Sancho
Leo-Geert van den Berg
Luca Magnani
Lucas Lochtenberg
Lucas Mur
Marc Allessie
Marieke van der Spoel
Marijke Bosker
Martin van Loon
Menno van der Wurf
Michael Pinto
Michel Hofman
Milko Buter
Paul Ram
Paul Siebbeles
Quirien Aretz
Richard de Rijke
Robbert Besselaar
Samuel Daams
Sjoerd van Dijk
Tom Ridder
Victor Wildschut



0.102398